est
eng
 
   
 
whatsnext events jocks photos videos forum info home
 
Illusion's Jocks
Terra Deva

Defected In The House (11.05.2006)
Kui paljud teavad, kes on Shakedowni superhiti "At Night" mahedate vokaalide taga? Lugu, mis aastal 2002 oli paljude jaoks suve parimaks tantsulooks. Ja ei saa mainimata jätta, et DJ-de ja kindlasti ka publiku arvates on parima "At Night" remixi teinud Rulers Of The Deep.

See hääl kuulub 1976-ndal aastal Californias sündinud lauljannale Terra Deva.

Ta alustas kolme aastaselt tantsimist, sekka tuli viiuli õppimist, samuti näitlemist. Muusikasse armus ta 1990-ndate algupoolel, külastates reive ja klubisid. Karjäär hakkas ilmet võtma, kui üks DJ / produtsent soovis, et ta laulaks. Siis tulid juba San Fransisco jazz ja funk show'd.

Talt on küsitud, miks ei ole ta läinud kommertsliku muusika rada? Vastus on kiire tulema - ta ei soovi, et ta peaks oma muusikat muutma... olema keegi see, kes ta ei ole.
Ta austab artiste, kes on jäänud iseendaks - Al Green, Bob Marley, Joni Mitchell, Cocteau Twins, Tori Amos, Bjork, Seal, Brazilian Goddess Joyce, Deee Lite, Brand New Heavies ja Nick Drake.
Lisaks neile kuulab Terra praegu väga hea meelega Basement Jaxx'i, Green Velvetit, Royksoppi, Miss Kittenit, Daft Punki, Bebel Gilbertot, Coldplay'd... maitse on lai.

Seni on Terra Deval ilmunud üks sooloalbum. 1998-ndal aastal väljastas OM Records albumi "Pulled Apart", mida valmistati kaks aastat.

Kõige enam on aga tuntust toonud muidugi 2002 aasta superhit "At Night", mille produtseeris Shakedown. Seda lugu teab küll iga inimene, kes möödunud aasta suvel vähemalt korra väljas käis või raadionuppu keeras. Samuti on ta olnud ametis lugudega "Sting Me Red" (Who Da Funk), "After 2" (Pete Moss), "How You Thrill Me" (Junior Jack ja Erick Morillo). Lisaks nimetatud artistidele on Terra Deva tegutsenud koos ka Charles Websteri, Satoshi Tomeii, Harry Choo Choo Romero, AK1200 ja paljude teistega.

Hetkel töötab Terra Deva stuudios koos plaadifirmadega Defected, Subliminal / Subusa, Cream, 352 ja Definity.

 
Liitu meiega Facebook'is
 
Club Illusion
Raatuse 97, Tartu
+372 7424341