est
eng
 
   
 
whatsnext events jocks photos videos forum info home
 
Illusion's Jocks
DJ Defkut

Dj DeFKuT on üks tuntumaid Soome klubide DJ- sid R’n’B – maailmas, kes teab, milliste lugudega massid tantsupõrandal kaasa elama panna.
Peamiseid edu saladusi on loomulikult tema lugude selektsioon, kuhu kuuluvad hetke kuumimad hip – hop ja R’n’B artistid nagu 50 cents, Jlo, Mary j bilge, jay Z ja paljud teised tuntud. DJ DeFKuT oli ka klubi “Peaches & Cream” looja, mis meelitas pooleteise aasta vältel kolmapäeviti pidutsema ligi 400 inimest.
Pärast klubi sulgemist 2002. aasta lõpus jätkati suuremas kohas igakuiste r’n’b üritustega uues suuremas klubis “SoulClap”. Sellest sai suurim r’n’b koht Soomes, kuhu kogunes ligikaudu 1200 fänni.

Alguse sai kõik juba kaua aega tagasi Prantsusmaal, kus DJ DeFKuT on elanud kogu oma elu. Tänu sellele on ta tuntud tegelane Pariisi, Lyon’i ja Geneva muusikaareenil. Prantsusmaal tegutses pidude promootori ja DJ-na, mängides ise ning tuues enda kõrvale mängima selliseid suuri DJ – sid ja Cut Killer, Goldfinger ja Abdel.

4 aastat tagasi läks Dj DeFKuT Soome ja avastas, et mainstream hip-hop ja r’n’b scene Helsinkis oli väga nõrk kui mitte olematu. Alates sellest ajast on ta kõvasti töötanud selle loomise nimel ning toonud soome publikuni selliseid artiste nagu 57th dynasty (U.K), DE LA SOUL (USA), CY Young Jazzy Jeff’i meeskonnast(USA), Mic Spotrunnaz (Sweden), DJ Cut Killer (France), Dennis Da Menace (USA) Dj Vietnam (Sweden), Dj Camillo (USA), Dj Fab (France), DJ PMD (USA), DJ LEGACY (USA) tuntud kooslusest FUNKMASTERFLEX DJ Crew jne…

Lisaks DJ – ja promootori tööle, loob DJ Defkut ka enda meeskonnale ning mitmetele teistele artistidele R’n’B, hip-hop, ja Reaggae/ dancehall lugusid. Kogu töö käib isikliku plaadikompanii DEFKUT RECORDS all, mille esimest väljalaset on oodata käesoleval sügisel.

 
Liitu meiega Facebook'is
 
Club Illusion
Raatuse 97, Tartu
+372 7424341