est
eng
 
   
 
whatsnext events jocks photos videos forum info home
 
Illusion's Jocks
Marco Passarani

Stereo ÖÖ (20.04.2006)
90ndate alguses Itaalia tehnokultuuri sünni juures olnud Marco Passarani on siiani üks aktiivsemaid ja eredamaid tähti itaalia elektroonilise muusika taevas. Üle 15 aasta techno, electro ja elektroonika tundmatutele ääremaadele pühendunud mehe suurimaks panuseks võib lugeda Itaalia elektroonilise muusika jõudmist maailmakaardile ? leibelite Underground Resistance, Direct Beat, Cheap, Acid Planet, Warp, Rephlex jt plaatidele.

Ülemaailmselt nõutud DJ- ja produtsenditöö kõrvalt on andekas itaallane oma karjääri jooksul asutanud ka terve rea plaadifirmasid: Nature Records, Plasmek, Pigna, Sysmo, Mystic jt. Samuti on ta rahvusvahelises muusikatööstuses tuntud oma distribuutor-firma Final Frontier poolest.

Passarani muusikaline nägemus nii DJ kui produtsendina on ebaharilikult laiahaardeline ? tumedatest ja abstratsetest helimaastikest eksperimentaalsete lõhutud rütmide ja groovy techno-electro rokini älja. Enda muusikat on ta väljastanud paljude rahvusvaheliste leibelite alt (Generator, Antzen, Skam jpt). Praegu on mehel leping UK leibeliga Peacefrog.

 
Liitu meiega Facebook'is
 
Club Illusion
Raatuse 97, Tartu
+372 7424341