est
eng
 
   
 
whatsnext events jocks photos videos forum info home
 
Info
Üldinfo

Club Illusion on ehitatud endise kino Illusioon ja kultuslike underground pidude toimumiskoha ruumidesse Raatuse tänaval Tartus. Oleme suunatud head sisekujundust, tipptasemel valgust ja -heli ning head muusikat hindavale inimesele, kes soovib õhtut veeta meeldivas ja sõbralikus õhkkonnas ning kes ise samal ajal ei pea paljuks ka teistele head seltskonda pakkuda.

Klubis Illusion on kaks saali – ovaalse baariga peasaal ja suur baariga rõdu. Klubi programm on mitmekesine. Selle sisustavad mitmesuguse muusikalise suunitlusega (pop, rock, urban, house, drum & bass) üritused, kus võib näha ja kuulda maailmas nime teinud artiste ning Eesti DJ-de ja bändide paremikku.

Kolmapäeviti mängitakse popp muusika klassikat üritusel Retro.
Reedeti ja laupäeviti kuuleb tavaliselt hetke edetabelihitte, toimuvad pop-, rock- ja urban (hiphop) muusika kontserdid ning kord kuus drum & bass sari Sin City.

Stiilse, glamuuririkka ja kitširohke interjööri autor on sisekujundaja Jaanis Ilves, kes on oma töö võtnud kokku ühe lihtsa sõnaühendiga - „koleilus“. Tulge vaadake, kui ei usu!

Avapidu toimus 23. veebruaril 2006.

 
Liitu meiega Facebook'is
 
Club Illusion
Raatuse 97, Tartu
+372 7424341